Barschema

zaterdag 28 oktober 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
11.00 . openen . Ed . . .
11.00 tot 13.00 ouders Nando en Jack E2 12.00 F2 -WHC
13.00 tot 15.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F2 13.00 E2 – Westlandia
15.00 tot sluiten . René . 14.00 D1 – VELO
. . . . . . . .
zondag 29 oktober 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
09.00 . openen . Jan . . .
09.00 tot 10.50 ouders Yannick en Thomas HB1 09.45 HB2 – HVV
10.50 tot 13.10 ouders Tim H. en Ali HB2 10.50 HB1 – Unitas
13.10 tot 14.30 ouders Souffian en Tom HC1 12.00 HC1 – DWS
14.30 tot 16.30 ouders Quinten en Wessel HA2 13.10 HA2 – Atomium
16.30 tot 18.00 HS4 14.25 HS4 – VELO
17.30 tot sluiten Leander 16.00 HA1 – DFS Arnhem
. . . . . . . .
zaterdag 4 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
12.00 . openen Wendy L.
12.00 tot 14.00 ouders Chris en Fay D2
14.00 tot 16.00 ouders Felix en Youri E3 13.00 E3 – DIOS
16.00 tot sluiten Maarten 14.00 D2 – Schipluiden
15.00 E1 – Hercules
18.30 . openen . Wil . . .
18.30 tot 20.30 Frans en Wil . .
20.30 tot 22.30 Kim en Maarten 20.00 HS1 – E&O
22.30 tot sluiten Kim en Maarten . .
. . . . . . . .
zondag 5 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
09.15 . openen . Jan . . .
09.15 tot 11.05 ouders Vanity en Amber DC1 10.00 HC2 – VELO
11.05 tot 13.30 ouders Joran en Janis HC2 11.05 DC1 – Aalsmeer
13.30 tot 15.30 ouders Renée en Jade DB1 12.10 DB1 – VZV
15.30 tot 17.30 HS2 13.30 HS2 – E&O
15.00 tot sluiten . Wil 15.00 HS3 – Heerle
. . . . . . 16.15 DB2 – DIOS
. . . . . . . .
zaterdag 11 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
11.15 . openen Ed
11.30 tot 13.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F2 12.00 F1 – Hercules
13.00 tot 15.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F1 13.00 F2 – Gemini
15.00 tot 17.00 ouders Bo en Suus E2 14.00 E2 – Stompwijk
16.30 tot sluiten Renée 15.00 D1 – Quintus
15.50 D2 – Oliveo
18.30 . openen . Wil en Frans . . .
18.30 tot 20.30 Wil en Frans . .
20.30 tot 22.30 Leander 20.00 DS1 – Oliveo
22.30 tot sluiten Leander . .
. . . . . . . .
zondag 12 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
09.00 . openen . Jan . . .
09.00 tot 10.50 ouders Stan en Ramzi HB1 9.45 HB2 – Quintus
10.50 tot 13.15 ouders Maarten en Julius HB2 10.50 HB1 – Hercules
13.15 tot 15.00 ouders Mike en Max HC1 11.55 HC1 – Conventus
15.00 tot 17.15 DS2 13.15 DS2 – ROAC
17.15 tot 18.30 ouders Guus en Persijn HA1 14.25 DS4 – HVV
18.00 tot sluiten Wil 16.00 HA1 – Hercules
. . . . . . 17.15 HA2 – DES
. . . . . . . .
zaterdag 18 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
11.15 . openen Leander
11.15 tot 13.05 ouders Wordt ingedeeld door coach F2 12.00 F1 – ODIS
13.05 tot 15.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F1 13.05 F2 – ODIS
15.00 tot 16.00 ouders Julie en Sebastiaan E3 14.00 E3 – Westlandia
16.00 tot 17.30 ouders Nikki en Janice E1 15.00 E1 – Quintus
17.00 tot sluiten Maarten 16.00 D2 – VELO
. .
18.30 . openen . Frans en Wil . . .
18.30 tot 20.30 Frans en Wil . .
20.30 tot 22.30 Ed en Suus B. 20.00 HS1 – BEVO
22.30 tot sluiten Renée en Jeroen S. . .
. . . . . . . .
zondag 19 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
09.00 . openen . Jan . . .
09.15 tot 11.00 ouders Sem E. en Valentijn HC2 9.45 DB2 – Gemini
11.00 tot 13.30 ouders Goda en Marcha DB2 11.00 HC2 – Quintus
13.30 tot 15.30 ouders Marit en Maaike DB1 12.10 DB1 – Tornado
15.30 tot 16.45 . HS2 13.30 HS2 – Reehorst
16.45 tot 18.00 HS3 15.00 HS3 – DWS
18.00 tot sluiten Leander 16.15 HS4 – Warmunda
. . . . . . . .
zaterdag 25 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
13.00 . openen Ed
13.00 tot 15.00 ouders Sophia en Eva D1 14.00 F3 – DIOS
15.00 tot 17.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F3 15.00 D1 – Westlandia
16.45 tot sluiten Renée 16.00 E2 – HVV
18.30 . openen . Frans en Wil .
18.30 tot 20.30 Frans en Wil 19.00 HA1 – Rotterdam
20.30 tot 22.30 Chiem en Leander 20.45 DS1 – Ventura
22.30 tot sluiten Chiem en Leander . .
. . . . . . . .
zondag 26 november 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
9.00 . openen . Jan . . .
9.00 tot 11.00 ouders Casper en Sem C. HC1 9.50 HB2 – DWS
11.00 tot 13.30 ouders Vito en Lars HB2 11.00 HC1 – Atomium
13.30 tot 15.30 ouders Rob en Pim HB1 12.15 HB1 – WHC
15.30 tot 17.30 . DS2 13.30 DS2 – RHV
17.00 tot sluiten Wil 14.45 DS4 – Verburch
16.00 HA2 – Gemini
. . . . . . . .
zaterdag 2 december 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
11.00 . openen Renée
11.00 tot 13.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F1 12.00 E1 – EHC
13.00 tot 15.00 ouders Thijmen en Megan E1 13.00 F1 – Westlandia
15.00 tot 17.10 ouders Wordt ingedeeld door coach F2 14.00 F2 – Oliveo
17.10 tot 18.30 ouders Hendrik en Fleur D1 15.00 E3 – Quintus
. . 16.00 D1 – Verburch
17.10 HC2 – EHC
18.15 DB2 – EHC
18.30 tot 20.30 Wil en Frans
20.30 tot 22.30 Wil en Frans 20.00 HS1 – Houten
22.30 tot sluiten Maarten en Ed . .
. . . . . . . .
zondag 3 december 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
8.00 . openen . Jan . . .
8.00 tot 10.05 ouders Ana en Tatum DB1 9.00 HB2 – Oliveo
10.05 tot 12.20 ouders Tim de L. en Hugo HB2 10.05 DB1 – Quintus
12.20 tot 14.30 ouders Charlotte en Isa DC1 11.10 DC1 – Meervogels
14.30 tot 16.00 . HS4 12.20 DS2 – HMC
16.00 tot 17.00 HS2 13.45 HS2 – Artemis
17.00 tot 19.00 HS3 15.15 HS3 – Swift
19.00 tot sluiten Leander 16.35 HS4 – WHC
. . . . . . 17.50 DS4 – DIOS
. . . . . . . .
zaterdag 9 december 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
08.15 . openen Wendy L.
8.30 tot 9.50 ouders Till en Nick E1 09.00 F3 – VELO
9.50 tot 12.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F3 09.50 E1 – DIOS
12.00 tot 14.00 ouders Suus en IJsbrand E2 10.55 E2 – DIOS
14.00 tot 16.00 Claudia de C. Hockey (12.00-18.00)
16.00 tot 18.00 Claudia de C.
18.00 tot 20.30 Wil en Frans 20.00 DS1 – M.I.C.
20.30 tot 22.30 Wil en Frans . .
22.30 tot sluiten Martin P. . .
. . . . . . . .
zondag 10 december 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
10.30 . openen . Jan . . .
10.30 tot 12.10 ouders Ismaël en Kevin HB1 11.15 D2 – SOS
12.10 tot 14.00 ouders Sofia W. en Sterre D2 12.10 HB1 – Achilles
14.00 tot 15.00 ouders Paul en Niels HA2 13.30 DS2 – Westlandia
15.00 tot sluiten . Wil 15.00 HA2 – Rijnstreek
. . . . . . . .
zaterdag 16 december 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
8.15 . openen Leander
8.30 tot 9.55 ouders Owen en Fleur E3 09.00 F2 – Foreholte
9.55 tot 12.00 ouders Wordt ingedeeld door coach F1 09.00 F1 – Quintus
12.00 tot 14.00 ouders Laetis en Guusje D1 09.55 E3 – HVV
14.00 tot 16.00 Wendy S. Hockey (12.00-18.00)
16.00 tot 17.00 Wendy S.
17.00 tot 19.00 ouders Olaf en Olivier HA1 . .
19.00 tot 20.30 Wil en Frans . .
20.30 tot 22.30 Wil en Frans 19.00 HA1 – Rapiditas
22.30 tot sluiten Reneé en Chiem 21.00 HS1 – Aalsmeer
. . . . . . . .
zondag 17 december 2017
bardienst . door team wedstrijd / activiteit
08.15 . openen . Leander . . .
9.00 tot 11.10 ouders Pieke en Amber DC1 09.00 HC2 – Foreholte
11.10 tot 13.00 ouders Liam en Rafi HC1 10.05 HC1 – WHC
13.00 tot 14.15 . HS3 . 11.10 DC1 – Zeeburg
14.15 tot 15.45 . HS4 . 13.30 HS2 – Houten
15.45 tot 17.00 . HS2 . 15.00 HS3 – HVV
17.00 tot 19.00 . HS3 . 16.15 HS4 – EHC
18.30 tot sluiten . Wil . 17.30 DS4 – Saturnus
. . . . . . . .

Reacties gesloten