Indeling verenigingsscheidsrechters

Beste (jeugd) scheidsrechters,

Hieronder de voorlopige indeling voor de komende weken.

LET OP: door omstandigheden kunnen wekelijks wijzigingen plaatsvinden, deze staan in rood vermeld!!!

Eventuele afmeldingen (als het niet anders kan!) c.q. ruilingen graag uiterlijk een week van te voren zodat nog op tijd een vervanger kan worden geregeld.

Overige aandachtspunten die handig zijn bij (de voorbereiding van) een wedstrijd:

  • Lees van te voren nog even het spelregelboekje door!
  • Aandacht voor de gewijzigde spelregels voor de E-en D-jeugd!!
  • Minimaal een kwartier, liefst eerder, voor aanvang van de wedstrijd aanwezig. Men weet dan dat er een scheidsrechter is, je hebt de tijd om je voor te stellen en de wedstrijdgegevens te controleren via de Sportlink App! Bovendien kan je dan op tijd beginnen zodat het wedstrijdschema zo min mogelijk uitloopt. Dit i.v.m. de strakke indeling door het N.H.V. Hierbij geldt ook dat tijdens de jeugdwedstrijden zo min mogelijk time-outs worden gegeven (bij blessures uiteraard wel) en de tijd (klok) loopt dan in ieder geval door!
  • Zorg dat je bij je hebt: stopwatch (niet je mobiel gebruiken!), wedstrijdkaartje, gele/rode kaart, fluit, shirt en stopwatch (eventueel ook aanwezig in de jeugdkast, wel terugleggen!!).
  • Het uitspelende team zorgt altijd voor reserveshirts mocht dit nodig zijn (bij gelijke kleuren).
  • De Sportlink App bekijken, teams checken hierin en na afloop de uitslag invullen.
  • Bij uitzondering kan bij slecht weer tijdens het veldseizoen eventueel worden uitgeweken naar de zaal (mits deze vrij is natuurlijk!).
  • Reminder: de speeltijden bij de jeugd: F-jes: 2×10 min. / E-jeugd: 2×20 min. / D-jeugd: 2×20 min. / C-jeugd: 2×25 min. / B-jeugd: 2×25 min. / A-jeugd: 2×30 min.
  • Uiteraard een consumptie beschikbaar voor jullie na een gefloten wedstrijd, je krijgt een consumptiebon van de coach en anders even laten noteren achter de bar.

Wed.nr.

Datum

Tijd

Categorie

Thuis team

Uit team

(jeugd)scheidsrechter

Bijzonderheden

21-10-17

 

GEEN

THUISWEDSTRIJDEN

712

22-10-17

13:30

Dames Senioren (L)

Hellas DS2

Heerle DS1

Bondsscheidsrechter

 

321

28-10-17

12:00

F-Jeugd

Hellas F2

WHC (Den Haag) F1#

Ouders F-jes

Beg. Marjolein

418

28-10-17

13:00

E-Jeugd

Hellas E2#

Westlandia E3

Guus Tours

Beg. Erwin

387

28-10-17

14:00

D-Jeugd

Hellas D1#

VENECO VELO D1#

Erwin Pronk

404

29-10-17

10:00

Heren B-Jeugd

Hellas HB2

HVV’70 HB1#

Holger en Janik W.

VBS. Beg. Chung See

7921

29-10-17

11:15

Heren B-Jeugd (L)

Hellas HB1

Unitas HB1#

VERVALLEN !!

258

29-10-17

12:25

Heren C-Jeugd

Hellas HC1

DWS HC1

Mark Rotteveel

4127

29-10-17

13:30

Heren A-Jeugd

Hellas HA2#

Atomium’61 HA1

Mark Rotteveel

8397

29-10-17

14:45

Heren Senioren

Hellas HS4

VELO HS1

Bondsscheidsrechter

2669

29-10-17

16:00

Heren A-Jeugd (L)

Hellas HA1

DFS Arnhem HA1

Bondsscheidsrechter

460

04-11-17

13:00

E-Jeugd

Hellas E3

DIOS E3

Thomas B. / Michael P.

Beg. Leander

611

04-11-17

14:00

D-Jeugd

Hellas D2

Schipluiden D1

Thomas B. / Michael P.

Beg. Leander

517

04-11-17

15:00

E-Jeugd

Hellas E1

Hercules (R) E1

Amaia Imaz-Blanco

Beg. Leander

490

05-11-17

10:00

Heren C-Jeugd

Hellas HC2

VENECO VELO HC1#

Max Yung

5778

05-11-17

11:05

Dames C-Jeugd (L)

Hellas DC1

FIQAS/AALSMEER DC1

Bondsscheidsrechter

3009

05-11-17

12:10

Dames B-Jeugd (L)

Hellas DB1

Niedorp/VZV DB2

Bondsscheidsrechter

534

05-11-17

16:15

Dames B-Jeugd

Hellas DB2

DIOS DB1

Erwin Pronk

7777

11-11-17

12:00

F-Jeugd

Hellas F1

Hercules (R) F1

Tatum Jansen

Beg. Marjolein

730

11-11-17

13:00

F-Jeugd

Hellas F2

Gemini (Z) F1

Tatum Jansen

Beg. Marjolein

871

11-11-17

14:00

E-Jeugd

Hellas E2

Stompwijk ’92 E1

Maud S. / Janka D.

Beg. Mark

791

11-11-17

15:00

D-Jeugd

Hellas D1#

HV Quintus D1#

Wessel Kleibergen

2875

11-11-17

15:50

D-Jeugd

Hellas D2

Oliveo D2

Maud S. / Janka D.

Beg. Mark

809

12-11-17

09:45

Heren B-Jeugd

Hellas HB2

Quintus/DIOS HB1#

Erwin Pronk

VBS beg. ?????

5310

12-11-17

10:50

Heren B-Jeugd (L)

Hellas HB1

Hercules (R) HB1

Bondsscheidsrechter

715

12-11-17

11:55

Heren C-Jeugd

Hellas HC1

Conventus HC1

Erwin Pronk

802

12-11-17

13:15

Dames Senioren (L)

Hellas DS2

ROAC DS1

Bondsscheidsrechter

813

12-11-17

14:25

Dames Senioren

Hellas DS4

HVV ’70 DS2

Holger en Janik W.

VBS beg. ?????

2670

12-11-17

16:00

Heren A-Jeugd (L)

Hellas HA1

Hercules/WHC HA1

Bondsscheidsrechter

4145

12-11-17

17:15

Heren A-Jeugd

Hellas HA2#

DES’72 HA1#

Wil Budding ???

7778

18-11-17

12:00

F-Jeugd

Hellas F1

ODIS F1

Renee Demyttenaere

Beg. Marjolein

1100

18-11-17

13:05

F-Jeugd

Hellas F2

ODIS F2

Renee Demyttenaere

Beg. Marjolein

916

18-11-17

14:00

E-Jeugd

Hellas E3

Westlandia E4

Kevin P. / Stan S.

Beg. Erwin

965

18-11-17

15:00

E-Jeugd

Hellas E1

Quintus (W) E1

Kevin P. / Stan S.

Beg. Erwin

1071

18-11-17

16:00

D-Jeugd

Hellas D2

VENECO VELO D6

Amaia Imaz-Blanco

Beg. Erwin

984

19-11-17

09:50

Dames B-Jeugd

Hellas DB2

Gemini (Z) DB2#

Mark Rotteveel

943

19-11-17

11:00

Heren C-Jeugd

Hellas HC2

Quintus (W) HC2

Ton Hofman

7465

19-11-17

12:10

Dames B-Jeugd (L)

Hellas DB1

Tornado DB1

Bondsscheidsrechter

7041

19-11-17

16:15

Heren Senioren

Hellas HS4

Warmunda/Saturnus HS

Bondsscheidsrechter

1125

19-11-17

17:30

Dames A-Jeugd

WHC/Hellas DA1

De Treffers DA1

Leander van Ingen

VBS beg. Oscar

Succes allemaal!

Sportieve groet,

Oscar Bekink

(06-24693827 / obekink@gmail.com)

Geef een reactie