Indeling verenigingsscheidsrechters

Beste (jeugd) scheidsrechters,

Aandachtspunten bij (de voorbereiding van) een wedstrijd:

·         Altijd vooraf in DWF de teams controleren, iedere speler/official moet zichtbaar zijn met een pasfoto hierin (geen foto = NIET spelen!!). Uiteraard kan e.e.a. ter plekke nog worden aangepast i.o.m. coaches.

·         Direct NA de wedstrijd de uitslag plus eventuele straffen vermelden en wedstrijd bevestigen in DWF.

  • Lees van te voren nog even het spelregelboekje door!
  • Aandacht voor de gewijzigde spelregels voor de E-en D-jeugd!!
  • Minimaal een kwartier, liefst eerder, voor aanvang van de wedstrijd aanwezig. Men weet dan dat er een scheidsrechter is, je hebt de tijd om je voor te stellen en de wedstrijdgegevens te controleren via de Sportlink App! Bovendien kan je dan op tijd beginnen zodat het wedstrijdschema zo min mogelijk uitloopt. Dit i.v.m. de strakke indeling door het N.H.V. Hierbij geldt ook dat tijdens de jeugdwedstrijden zo min mogelijk time-outs worden gegeven (bij blessures uiteraard wel) en de tijd (klok) loopt dan in ieder geval door!
  • Zorg dat je bij je hebt: stopwatch (niet je mobiel gebruiken!), wedstrijdkaartje, gele/rode kaart, fluit, scheidsrechtersshirt/tenue (eventueel ook aanwezig in de jeugdkast, wel terugleggen!!).
  • Het uitspelende team zorgt altijd voor reserveshirts mocht dit nodig zijn (bij gelijke kleuren).
  • Bij uitzondering kan bij slecht weer tijdens het veldseizoen eventueel worden uitgeweken naar de zaal (mits deze vrij is natuurlijk en in overleg met de teams!).
  • Reminder de speeltijden bij de jeugd: F-jes: 2×15 min. / E-jeugd: 2×20 min. / D-jeugd: 2×20 min. / C-jeugd: 2×25 min. / B-jeugd: 2×25 min. / A-jeugd: 2×30 min.
  • Uiteraard een consumptie beschikbaar voor jullie na een gefloten wedstrijd, je krijgt een consumptiebon van de coach en anders even laten noteren achter de bar.

Hieronder de indeling voor de komende weken.

LET OP: door omstandigheden kunnen wekelijks wijzigingen plaatsvinden, deze staan in rood vermeld!!!

Ik koppel jullie binnenkort in SportLink aan de wedstrijden.

 

Eventuele afmeldingen (als het niet anders kan!) c.q. ruilingen graag uiterlijk een week van te voren zodat nog op tijd een vervanger kan worden geregeld.

Nummer

Datum

Tijd

Categorie

Thuisteam

Uitteam

(jeugd) Scheidsrechter

Bijzonderheden

3669

12-jan-2019

15:10

F-Jeugd

Hellas F1

Oliveo F1

Renee Demyttenaere

3762

12-jan-2019

15:10

F-Jeugd

Hellas F2

Oliveo F2

Ouders F-jes

3619

12-jan-2019

16:00

E-Jeugd

Hellas E1

Gemini (Z) E1

Paul Domin

1952

12-jan-2019

17:00

D-Jeugd

Hellas D3

Rijnstreek D1

Paul Domin

1462

12-jan-2019

17:50

D-Jeugd

Hellas D1

EHC D1#

Wessel Kleibergen

1906

13-jan-2019

10:05

Dames C-Jeugd

Hellas DC1

DWS DC1

Mark Rotteveel

1030

13-jan-2019

11:15

Dames Senioren

Hellas DS3

HVV ’70 DS2

Mark Rotteveel

1306

13-jan-2019

12:30

Heren B-Jeugd (L)

Hellas HB1

Twente/Olymp-Borha-Stormv HB1#

Bondsscheidsrechter

8982

13-jan-2019

13:30

Dames A-Jeugd (L)

Hellas DA1

DIOS DA1

Bondsscheidsrechter

9322

13-jan-2019

16:15

Heren Senioren

Hellas HS4

Westlandia HS3

Bondsscheidsrechter

586

19-jan-2019

15:10

F-Jeugd

Hellas F3

WHC (Den Haag) F1

Ouders F-jes

1256

19-jan-2019

15:10

F-Jeugd

Hellas F4

Oliveo F4

Ouders F-jes

2378

19-jan-2019

16:00

E-Jeugd

Hellas E2

Verburch E2#

Casper Hovingh

8513

19-jan-2019

17:00

E-Jeugd

Hellas E3

Gemini (Z) E4

Casper Hovingh

10021

19-jan-2019

18:00

D-Jeugd

Hellas D2

Gemini D1

Bernadette vd Linden

1371

20-jan-2019

09:30

Heren C-Jeugd

Hellas HC2#

Olympia’72 GC1

Ton Hofman

1894

20-jan-2019

10:40

Dames B-Jeugd

Hellas DB2#

MOK DB1#

Joris Witjens

6627

20-jan-2019

12:05

Dames Senioren (L)

Hellas DS1

Verburch DS1

Bondsscheidsrechter

8311

20-jan-2019

15:15

Heren A-Jeugd (L)

Hellas HA1

Vlug en Lenig HA1

Bondsscheidsrechter

2306

20-jan-2019

16:30

Dames B-Jeugd (L)

Hellas DB1

Zeeburg DB1

Bondsscheidsrechter

981

26-jan-2019

15:10

F-Jeugd

Hellas F1

WPK/Westlandia F1#

Ouders F-jes

2407

26-jan-2019

15:10

F-Jeugd

Hellas F2

VELO F3

Renee Demyttenaere

2418

26-jan-2019

16:00

E-Jeugd

Hellas E1

Hercules (R) E1

Guus Tours

2960

26-jan-2019

17:00

D-Jeugd

Hellas D1

VELO D1

Paul Domin

10106

26-jan-2019

17:50

D-Jeugd

Hellas D3

WPK/Westlandia D3

Paul Domin

8833

26-jan-2019

18:45

Dames Senioren

Hellas DS2

Verburch DS3

Holger + Janik Willgeroth

933

27-jan-2019

09:45

Heren C-Jeugd

Hellas HC1#

Quintus (W) HC1

Mark Rotteveel

3802

27-jan-2019

11:00

Dames Senioren

Hellas DS3

DIOS DS3

Leander van Ingen

8983

27-jan-2019

12:15

Dames A-Jeugd (L)

Hellas DA1

Aalsmeer DA1

Bondsscheidsrechter

6140

27-jan-2019

13:40

Heren B-Jeugd (L)

Hellas HB1

Hurry Up HB1

Bondsscheidsrechter

9323

27-jan-2019

16:15

Heren Senioren

Hellas HS4

WHC (Den Haag) HS2

Bondsscheidsrechter

Oscar Bekink

(06-24693827 / obekink@gmail.com)

Geef een reactie