Nu de eerste training(skamp)en er op zitten kunnen we komend weekend de selecties aan het werk zien tijdens de Ooievaarscup. Op vrijdagavond spelen, zoals gebruikelijk, de Haagse deelnemers aan de Laan van Poot en op zaterdag en zondag is het programma verdeeld over de Hellashal en de hal in Loosduinen.

vrijdag 19 augustus Hellashal
H 19:00 – 20:10 HV Hercules – HARO Rotterdam
D 20:20 – 21:20 HV Hellas– Lille Lomme
H 21:30 – 22:40 Olse Merksem – HV Hellas

zaterdag 20 augustus Hellashal
D 11:00 – 11:50 Maedilon VZV – ACMAA DSVD
D 12:00 – 12:50 Virto Quintus – DHW Antwerpen
D 13:00 – 13:50 Westfriesland SEW – Foreholte
D 14:00 – 14:50 Maedilon VZV – DHW Antwerpen
D 15:00 – 15:50 ACMAA DSVD – Virto Quintus
D 16:00 – 16:50 Lille Lomme-Westfriesland SEW
D 17:00 – 17:50 HV Foreholte – HV Hellas
D 18:00 – 18:50 Virto Quintus – Maedilon VZV
D 19:00 – 19:50 DHW Antwerpen-ACMAA DSVD
D 20:00 – 20:50 Lille Lomme – HV Foreholte
D 21:00 – 21:50 HV Hellas – Westfriesland SEW

zaterdag 20 augustus sporthal Loosduinen
H 11:00 – 12:10 Apai Aristos – Swift Arnhem
H 12:20 – 13:30 Olse Merksem – Fiqas Aalsmeer
H 13:40 – 14:50 Don Bosco Gent – Apai Aristos
H 15:00 – 16:10 Sporting Nelo – HV Hercules
H 16:20 – 17:30 Fiqas Aalsmeer – HV Hellas
H 17:40 – 18:50 Swift Arnhem – Don Bosco Gent
H 19:00 – 20:10 HARO Rotterdam-Sporting Nelo
H 20:20 – 21:30 C3 – B3

zondag 21 augustus Hellashal
H 9:45 -10:50 Plaats A2 – Plaats C2
H 10:50 – 11:55 Plaats A1 – Plaats C1
H 11:55 – 13:00 Plaats A3 – Plaats C3
H 13:00 – 14:05 Plaats B2 – Plaats A2
H 14:05 -15:10 Plaats B1 – Plaats A1
H 15:10 – 16:15 Plaats B3 – Plaats A3
H 16:15 – 17:20 Plaats C2 – Plaats B2
H 17:20 – 18:25 Plaats C1 – Plaats B1

zondag 21 augustus Sporthal Loosduinen
D 10:00 – 10:50 3A – 4B
D 11:00 – 11.50 3B – 4A
D 12:00 – 12:50 1A – 2B
D 13:00 – 13:50 1B – 2A
D 14:00 – 14:50 7/8e Plaats
D 15:00 – 15:50 5/6e Plaats
D 16:00 – 16:50 3/4e Plaats
D 17:00 – 17:50 Finale

Drie dagen tophandbal bij de Ooievaarscup
Geslaagde stage mannen Hellas in België