Topsport | Plezier | Samen | Ambitie
Handbalvereniging Hellas

Barschema

De komende 3 weken zal de kantine gesloten zijn ivm de richtlijnen van het RIVM.

Mocht de kantine daarna weer open mogen, volgt hieronder het barschema:

Zondag 12 september

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
8:30 openenSuus9:00 F1 – Ventura
09:00 tot 11:00Ouders E29:55 E4 – Westlandia
10:30 tot 14:30Keuken: Jan11:00 E2 – Oliveo
11:00 tot 13:00ouders E412:00 D1 – Foreholte
13:00 tot 15:00ouders D113:00 HA1 – Ventura-Twist
14:30 tot sluitKeuken: Wil14:15 HS1 – Feyenoord Handbal
15:00 tot sluitLeander (en Wil)15:30 DB1 – Dios

Zaterdag 18 september

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
18:00 openenWil en Frans19:00 HAJ – Dynamico
18:00 tot 21:00Wil en Frans21:00 HS1 – Vlug en Lenig
21:00 tot sluitMaarten en René

Zondag 19 september

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
8:30 openenEd9:00 F4 – Schipluiden
09:00 tot 9:55Ouders E39:55 E3 – ROAC
10:30 tot 14:30Keuken: Jan10:55 E1 – Foreholte
9:55 tot 12:00ouders F413:45 HC2 – Oliveo
12:00 tot 13:45ouders HC214:50 DC1 – Veneco Velo
13:45 tot 16:00Wil16:00 DS1 – MSV
14:30 tot sluitKeuken: Wil
16:00 tot 18:00Ouders DC1
17:30 tot sluitenKim en Wil

Zondag 26 september

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
9:15 openenMaarten9:55 E2 – Verburch
10:00 tot 11:55Ouders E310:55 E3 – Oliveo
10:30 tot 14:30Keuken: Jan11:55 D1 – Quintus
11:55 tot 14:00ouders E112:50 DC2 – EHC
14:00 tot 16:00ouders DC213:30 HS2 – DWS
16:00 tot 17:00HS114:00 HS1 – Saturnus Leiden
17:00 tot sluitLeander15:15 HA1 – EHC
16:30 DB1 – DWS

Zaterdag 2 oktober

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
18:00 openenWil en Frans19:00 HAJ – BFC
18:00 tot 21:00Wil en Frans21:00 HS1 – Aalsmeer
21:00 tot sluitMaarten en Ed

Zondag 3 oktober

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
8:30 openenRené9:00 F4 – Quintus
9:00 tot 9:55Ouders F49:55 E4 – Hercules
10:30 tot 14:30Keuken: Jan10:55 E1 – Veneco Velo
9:55 tot 11:55ouders D211:55 D2- WHC
11:55 tot 13:55ouders HC112:50 HC2 – SDS’18
13:55 tot 16:30HS213:30 HS2 – Vrone/Berdos
14:30 tot sluitenKeuken: Wil13:55 HC1 – WHC
16:30 tot 18:00DS115:00 DS1 – Roda ’71
17:30 tot sluitKim en Wil16:15 HA1 – Atomium’61

Zondag 10 oktober

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
9:15 openenSuus10:00 F1 – Hercules
9:30 tot 11:00Ouders E211:00 E2 – Hercules
10:30 tot 14:30Keuken: Jan12:00 DC2 – Verburch
11:00 tot 13:00ouders F113:10 DC1 – DWS
13:00 tot 14:15ouders DC214:15 HS1 – Drechtsteden
14:15 tot 16:00ouders DC115:00 HS3 – U.S.
14:30 tot sluitWil15:30 DB1 – ETC
16:00 tot sluitLeander en Wil

Dinsdag 12 oktober

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
19:00 openenWil
19:00 tot 21:00Wil en Frans20:30 HS2 – Hercules
21:00 tot sluitRené

Donderdag 14 oktober

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
17:30 openenWil en Frans
17:30 tot 20:00Wil en Frans19:00 HAJ – Houten HS2
21:00 tot sluitLeander

Zaterdag 16 oktober

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
18:00 openenWil en Frans19:00 HAJ – Quintus
18:00 tot 21:00Wil en Frans21:00 HS1 – GHV
21:00 tot sluitLeander en René

Zondag 17 oktober

BardienstDoorWedstrijd/activiteit
12:00 openenJan
12:00 tot 14:30Jan13:30 HS2 – Unitas
13:30 tot sluitEd