Wedstrijdprogramma 7-8 dec

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor week 49.

TijdWedstrijdLocatie
7 dec 14:00 uur   Foreholte E1 – Hellas E2 Accom: De Tulp
7 dec 15:10 uur   Hellas F2# – VENECO/VELO F3 Accom: Hellashal
7 dec 15:10 uur   Hellas F4 – WPK/Westlandia F3 Accom: Hellashal
7 dec 16:10 uur   Hellas E3 – HVV’70 E2 Accom: Hellashal
7 dec 17:10 uur   Hellas E1# – VENECO/VELO E2 Accom: Hellashal
7 dec 18:10 uur   Hellas D1 – HV Quintus D1 Accom: Hellashal
7 dec 20:00 uur   Verburch DS1 – Hellas DS1 Accom: J.v.d.Valkhal
7 dec 20:45 uur   Havas HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: Stedenwijk
7 dec 20:45 uur   UGHV HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS2 Accom: IJsselweide, de
8 dec 09:30 uur   Hellas HC1 – Saturnus Leiden HC1 Accom: Hellashal
8 dec 10:00 uur   Gemini (Z) F1 – Hellas F1 Accom: Oosterpoort
8 dec 10:40 uur   Hellas DA2 – WPK/Westlandia DA2# Accom: Hellashal
8 dec 11:55 uur   Hellas HB1 – KRAS/Volendam HB1 Accom: Hellashal
8 dec 12:10 uur   Northa DS1 – Hellas DS2 Accom: De Schelft
8 dec 12:20 uur   Vrone DC1 – Hellas DC1# Accom: Oostwal, de
8 dec 13:00 uur   Z.A.P. DB1 – Hellas DB1 Accom: Zwaluwenvlucht, de
8 dec 13:15 uur   VENECO/VELO D4# – Hellas D2# Accom: Velohal
8 dec 13:20 uur   Hercules HS2 – Hellas HS3 Accom: Boswijk sporthal
8 dec 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – Twente/Olympia Hgl./Borhave HA1 Accom: Hellashal
8 dec 14:20 uur   Leidsche Rijn DA1# – Hellas DA1 Accom: Europahal Vleuten
8 dec 14:45 uur   Hellas HS4 – Hercules HS4 Accom: Hellashal
8 dec 16:00 uur   Hellas HS5 – HVOS HS2 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 30 nov – 1 dec

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 48.

TijdWedstrijdAccommodatie
30 nov 11:00 uur   Hellas F1 – Hercules F1 Accom: Hellashal
30 nov 11:00 uur   Hellas F2# – HVV’70 F2 Accom: Hellashal
30 nov 12:00 uur   Hellas E2 – Schipluiden E2 Accom: Hellashal
30 nov 12:50 uur   Hercules D1# – Hellas D1 Accom: Boswijk sporthal
30 nov 13:00 uur   Hellas D2# – EHC D2 Accom: Hellashal
30 nov 15:40 uur   RED-RAG/Tachos HB1 – Hellas HB1 Accom: De Slagen
30 nov 16:00 uur   Verburch E1 – Hellas E1# Accom: J.v.d.Valkhal
30 nov 20:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HS1 – Wematrans/Quintus HS1 Accom: Hellashal
1 dec 09:00 uur   WHC (Den Haag) F2 – Hellas F3 Accom: Loosduinen
1 dec 09:00 uur   WHC (Den Haag) F3 – Hellas F4 Accom: Loosduinen
1 dec 09:15 uur   Hellas DS3 – HVV’70 DS2 Accom: Hellashal
1 dec 10:00 uur   OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 – Hellas DC1# Accom: Elzenhagen
1 dec 10:30 uur   Hellas DB1 – Internos DB1 Accom: Hellashal
1 dec 10:40 uur   ETC HS1 – Hellas HS5 Accom: Sporthal Rhoon
1 dec 11:05 uur   HVV’70 DS1 – Hellas DS2 Accom: Vliethorst
1 dec 11:05 uur   DWS DA1 – Hellas DA1 Accom: Groenoordhal
1 dec 12:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – Olympia’89/DOS’80 HA1 Accom: Hellashal
1 dec 12:25 uur   HVV’70 HC1# – Hellas HC1 Accom: Vliethorst
1 dec 13:15 uur   SOS-Kwieksport E1# – Hellas E3 Accom: Zuidhaghe
1 dec 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – Ha-STU HS1 Accom: Hellashal
1 dec 15:00 uur   Hellas HS3 – Apollo HS1 Accom: Hellashal
1 dec 16:30 uur   Hellas DS1 – Internos DS1 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 16-17 nov

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 46.

16 nov 09:30 uur   DIOS F2 – Hellas F3 Accom: Ballonhal
16 nov 11:10 uur   DIOS F3 – Hellas F4 Accom: Ballonhal
16 nov 12:00 uur   Hellas E2 – EHC E1 Accom: Hellashal
16 nov 12:40 uur   Hercules E4 – Hellas E3 Accom: Boswijk sporthal
16 nov 13:00 uur   Hellas D2# – Schipluiden D1 Accom: Hellashal
16 nov 19:00 uur   Savosa DA1 – Hellas DA1 Accom: Aksent
16 nov 19:15 uur   SOS-Kwieksport DS1 – Hellas DS2 Accom: Zuidhaghe
16 nov 19:15 uur   Nieuwegein DS1 – Hellas DS1 Accom: Galecop
16 nov 21:00 uur   RED-RAG/Tachos HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: De Slagen
17 nov 10:00 uur   OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1 – Hellas DB1 Accom: Elzenhagen
17 nov 10:45 uur   HV Quintus E1 – Hellas E1# Accom: Eekhout Hal
17 nov 10:45 uur   Hellas DC1# – HV Quintus DC2 Accom: Hellashal
17 nov 11:50 uur   Gemini (Z) D1 – Hellas D1 Accom: Oosterpoort
17 nov 12:00 uur   Hellas DS3 – Ventura DS3 Accom: Hellashal
17 nov 13:15 uur   Feyenoord Handbal HB1 – Hellas HB1 Accom: Wielewaal
17 nov 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – Cometas HS1 Accom: Hellashal
17 nov 13:35 uur   SOS-Kwieksport HC1 – Hellas HC1 Accom: Zuidhaghe
17 nov 14:30 uur   Feyenoord Handbal HS2 – Hellas HS3 Accom: Wielewaal
17 nov 15:15 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – Houten HA1 Accom: Hellashal
17 nov 17:00 uur   WHC (Den Haag) HS3 – Hellas HS5 Accom: Loosduinen

Wedstrijdprogramma 19-20 oktober

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 42.

19 okt 20:45 uur   Anytime Fitness/BFC HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: De Haamen
20 okt 12:00 uur   Hellas DS3 – Saturnus’72 DS2 Accom: Hellashal
20 okt 13:00 uur   OCI-LIONS HA1 – IMTO Benelux/Hellas HA1 Accom: Glanerbrook
20 okt 13:00 uur   Hellas HB1 (BM) – Leidsche Rijn HB1 Accom: Hellas (V)
20 okt 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – U.S. HS1 Accom: Hellashal
20 okt 15:00 uur   Hellas HS4 – U.S. HS5 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 5-6 oktober

Bekijk hieronder het wedstrijdprogramma van week 40.

TijdWedstrijdLocatie
5 okt 10:30 uur   DIOS F2 – Hellas F3 Accom: DIOS/Sportpark Den Hoorn(V)
5 okt 11:00 uur   Oliveo E4 – Hellas E3 Accom: Oliveo/Het Nest (V)
5 okt 11:10 uur   Hercules D1# – Hellas D1 Accom: Hercules/Sportpark Boswijk (V)
5 okt 19:00 uur   NHC HS2 – IMTO Benelux/Hellas HS2 Accom: Galecop
5 okt 19:00 uur   DWS HA1 – IMTO Benelux/Hellas HA1 Accom: Groenoordhal
5 okt 20:00 uur   Oosting Metaal Recycling/E&O HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: Angelslo
6 okt 10:00 uur   Hellas F2# – Verburch F1 Accom: Hellas (V)
6 okt 10:45 uur   Schipluiden E1 – Hellas E1# Accom: Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
6 okt 10:50 uur   Hellas E2 – Hercules E2 Accom: Hellas (V)
6 okt 10:55 uur   Foreholte DC1 – Hellas DC2 Accom: Foreholte/Sportterrein Elsgeest (V)
6 okt 11:00 uur   WPK/Westlandia F1 – Hellas F1 Accom: Westlandia/Sportpark De Hoge Bomen
6 okt 11:50 uur   Hellas D2 – Oliveo D2# Accom: Hellas (V)
6 okt 12:10 uur   Hellas HB1 – Oliveo HB1 Accom: Hellashal
6 okt 12:45 uur   Hellas DC1# – WPK/Westlandia DC1 Accom: Hellas (V)
6 okt 13:00 uur   Hellas D3# – EHC D4 Accom: Hellas (V)
6 okt 13:30 uur   Hellas DS1 – Green Park/Handbal Aalsmeer DS3 Accom: Hellashal
6 okt 13:45 uur   Hercules DS1 – Hellas DS2 Accom: Hercules/Sportpark Boswijk (V)
6 okt 13:50 uur   Hellas DA1 – Saturnus Leiden/HVV DA1 Accom: Hellas (V)
6 okt 14:00 uur   Hellas HS1 – Drechtsteden HS1 Accom: Hellas (V)
6 okt 15:00 uur   Hellas HS3 – handbalshop.nl/Witte Ster HS1 Accom: Hellas (V)
6 okt 15:05 uur   Hellas HC1 – Saturnus Leiden HC1 Accom: Hellas (V)