Wedstrijdprogramma 26-27 okt

26 okt 09:15 uur   VENECO/VELO F8 – Hellas F4 Accom: Velohal
26 okt 11:00 uur   Hellas F1 – HV Quintus F1 Accom: Hellashal
26 okt 11:00 uur   Hellas F3 – Hercules F2 Accom: Hellashal
26 okt 12:00 uur   Hellas E3 – VENECO/VELO E6 Accom: Hellashal
26 okt 13:00 uur   Hellas D1 – EHC D1# Accom: Hellashal
26 okt 16:00 uur   Oliveo D2# – Hellas D2# Accom: Het Nest
26 okt 17:30 uur   WPK/Westlandia HC1 – Hellas HC1 Accom: Sosefhal
26 okt 18:30 uur   WHC (Den Haag) E1 – Hellas E1# Accom: Loosduinen
26 okt 19:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – RED-RAG/Tachos HA1 Accom: Hellashal
26 okt 19:00 uur   B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2 – IMTO Benelux/Hellas HS2 Accom: Boswijk sporthal
26 okt 20:45 uur   Hellas HS3 – Rapiditas HS1 Accom: Hellashal
27 okt 09:30 uur   Hellas DC1# – DSS DC2 Accom: Hellashal
27 okt 10:35 uur   Hellas HS5 – Savosa HS1 Accom: Hellashal
27 okt 11:00 uur   Gemini (Z) E1# – Hellas E2 Accom: Oosterpoort
27 okt 11:00 uur   ODIS F1 – Hellas F2# Accom: Vreeloohal
27 okt 11:55 uur   Hellas HB1 – HV Quintus HB1# Accom: Hellashal
27 okt 13:00 uur   Hellas DB1 – DSS DB1 Accom: Hellashal
27 okt 13:30 uur   Verburch DS3 – Hellas DS3 Accom: J.v.d.Valkhal
27 okt 13:30 uur   WHC (Den Haag) DA1 – Hellas DA2 Accom: Loosduinen
27 okt 14:20 uur   Hellas DS1 – Twist DS1 Accom: Hellashal
27 okt 15:35 uur   Hellas DA1 – OBW DA1 Accom: Hellashal
27 okt 16:50 uur   Hellas DS2 – DIOS DS2 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 19-20 oktober

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 42.

19 okt 20:45 uur   Anytime Fitness/BFC HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: De Haamen
20 okt 12:00 uur   Hellas DS3 – Saturnus’72 DS2 Accom: Hellashal
20 okt 13:00 uur   OCI-LIONS HA1 – IMTO Benelux/Hellas HA1 Accom: Glanerbrook
20 okt 13:00 uur   Hellas HB1 (BM) – Leidsche Rijn HB1 Accom: Hellas (V)
20 okt 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – U.S. HS1 Accom: Hellashal
20 okt 15:00 uur   Hellas HS4 – U.S. HS5 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 12-13 oktober

TijdWedstrijdLocatie
12 okt 16:00 uur   Feyenoord Handbal GC1 – Hellas HC1 Accom: Snelwiek/Sportpark De Vaan(V)
12 okt 17:00 uur   Oliveo DC1 – Hellas DC1# Accom: Oliveo/Het Nest (V)
12 okt 18:45 uur   DWS HB1 – Hellas HB1 Accom: Groenoordhal
12 okt 19:00 uur   Habo ’95 DS1 – Hellas DS1 Accom: De Burcht
12 okt 20:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HS1 – OCI-LIONS HS2 Accom: Hellashal
12 okt 20:45 uur   Habo ’95 HS1 – Hellas HS3 Accom: De Burcht
13 okt 09:30 uur   VENECO/VELO D3 – Hellas D2 Accom: VELO/Wateringen (V)
13 okt 10:00 uur   Hellas F1 – ODIS F1 Accom: Hellas (V)
13 okt 10:00 uur   Hellas F3 – Foreholte F3 Accom: Hellas (V)
13 okt 10:15 uur   Schipluiden E2 – Hellas E2 Accom: Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
13 okt 10:50 uur   Hellas E3 – HV Quintus E3 Accom: Hellas (V)
13 okt 11:00 uur   Gemini (Z) F2 – Hellas F2# Accom: Gemini/Sportpark Oosterpoort (V)
13 okt 11:50 uur   Hellas E1# – ODIS E1 Accom: Hellas (V)
13 okt 12:45 uur   ETC HS1 – Hellas HS1 Accom: ETC (V)
13 okt 12:55 uur   Hellas D1 – ODIS D1 Accom: Hellas (V)
13 okt 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – E&O HS2 Accom: Hellashal
13 okt 13:50 uur   Hellas DC2 – VENECO/VELO DC2# Accom: Hellas (V)
13 okt 15:00 uur   Hellas DS2 – MSV/Rijnsoever DS1 Accom: Hellas (V)
13 okt 15:00 uur   Hellas HB1 (BM) – Houten HB1 Accom: Hellas (V)
13 okt 15:15 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – B&B Healthcare/WHC-Hercules HA1 Accom: Hellashal
13 okt 16:00 uur   Feyenoord Handbal DB1 – Hellas DB1 Accom: Wielewaal
13 okt 16:15 uur   Hellas D3# – HV Quintus D4# Accom: Hellas (V)

Wedstrijdprogramma 5-6 oktober

Bekijk hieronder het wedstrijdprogramma van week 40.

TijdWedstrijdLocatie
5 okt 10:30 uur   DIOS F2 – Hellas F3 Accom: DIOS/Sportpark Den Hoorn(V)
5 okt 11:00 uur   Oliveo E4 – Hellas E3 Accom: Oliveo/Het Nest (V)
5 okt 11:10 uur   Hercules D1# – Hellas D1 Accom: Hercules/Sportpark Boswijk (V)
5 okt 19:00 uur   NHC HS2 – IMTO Benelux/Hellas HS2 Accom: Galecop
5 okt 19:00 uur   DWS HA1 – IMTO Benelux/Hellas HA1 Accom: Groenoordhal
5 okt 20:00 uur   Oosting Metaal Recycling/E&O HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: Angelslo
6 okt 10:00 uur   Hellas F2# – Verburch F1 Accom: Hellas (V)
6 okt 10:45 uur   Schipluiden E1 – Hellas E1# Accom: Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
6 okt 10:50 uur   Hellas E2 – Hercules E2 Accom: Hellas (V)
6 okt 10:55 uur   Foreholte DC1 – Hellas DC2 Accom: Foreholte/Sportterrein Elsgeest (V)
6 okt 11:00 uur   WPK/Westlandia F1 – Hellas F1 Accom: Westlandia/Sportpark De Hoge Bomen
6 okt 11:50 uur   Hellas D2 – Oliveo D2# Accom: Hellas (V)
6 okt 12:10 uur   Hellas HB1 – Oliveo HB1 Accom: Hellashal
6 okt 12:45 uur   Hellas DC1# – WPK/Westlandia DC1 Accom: Hellas (V)
6 okt 13:00 uur   Hellas D3# – EHC D4 Accom: Hellas (V)
6 okt 13:30 uur   Hellas DS1 – Green Park/Handbal Aalsmeer DS3 Accom: Hellashal
6 okt 13:45 uur   Hercules DS1 – Hellas DS2 Accom: Hercules/Sportpark Boswijk (V)
6 okt 13:50 uur   Hellas DA1 – Saturnus Leiden/HVV DA1 Accom: Hellas (V)
6 okt 14:00 uur   Hellas HS1 – Drechtsteden HS1 Accom: Hellas (V)
6 okt 15:00 uur   Hellas HS3 – handbalshop.nl/Witte Ster HS1 Accom: Hellas (V)
6 okt 15:05 uur   Hellas HC1 – Saturnus Leiden HC1 Accom: Hellas (V)