Wedstrijdprogramma 7-12 jan

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 2.

TijdWedstrijdLocatie
7 jan 19:30 uur   Green Park/Handbal Aalsmeer HA1 – IMTO Benelux/Hellas HA1 Accom: Bloemhof
11 jan 10:05 uur   VENECO/VELO E6 – Hellas E3 Accom: Velohal
11 jan 13:00 uur   HV Quintus F1 – Hellas F1 Accom: Eekhout Hal
11 jan 13:25 uur   Hercules D2# – Hellas D1 Accom: Boswijk sporthal
11 jan 15:10 uur   Hellas F4 – VENECO/VELO F8 Accom: Hellashal
11 jan 15:10 uur   Hellas F2# – DIOS F1 Accom: Hellashal
11 jan 16:00 uur   Hellas E1# – Gemini (Z) E1# Accom: Hellashal
11 jan 17:00 uur   Hellas E2 – VENECO/VELO E2 Accom: Hellashal
11 jan 18:00 uur   Hellas D2# – VENECO/VELO D5 Accom: Hellashal
11 jan 19:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – DWS HA1 Accom: Hellashal
12 jan 09:00 uur   Foreholte D2 – Hellas D3 Accom: De Tulp
12 jan 09:00 uur   WHC (Den Haag) F1 – Hellas F3 Accom: Loosduinen
12 jan 10:55 uur   Hellas HC1 – WPK/Westlandia HC1 Accom: Hellashal
12 jan 11:00 uur   Savosa HS1 – Hellas HS5 Accom: Aksent
12 jan 12:00 uur   Hellas DA2 – WHC (Den Haag) DA1 Accom: Hellashal
12 jan 13:00 uur   DIOS DS2 – Hellas DS2 Accom: Ballonhal
12 jan 13:10 uur   DSS DC2 – Hellas DC1# Accom: Waterakkers, de
12 jan 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – NHC HS2 Accom: Hellashal
12 jan 13:30 uur   Oliveo HB1 – Hellas HB1 Accom: Het Nest
12 jan 14:45 uur   Hellas DS3 – Verburch DS3 Accom: Hellashal
12 jan 14:45 uur   OBW DA1 – Hellas DA1 Accom: Lentemorgen
12 jan 14:50 uur   Green Park/Handbal Aalsmeer DS3 – Hellas DS1 Accom: Bloemhof
12 jan 16:00 uur   handbalshop.nl/Witte Ster HS1 – Hellas HS3 Accom: Waspik

Wedstrijdprogramma 4-5 jan

De eerste wedstrijden van 2020 worden dit weekend alweer gespeeld. Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 1.

TijdWedstrijdLocatie
4 jan 09:15 uur   VENECO/VELO F2# – Hellas F2# Accom: Velohal
4 jan 10:05 uur   Hercules E1 – Hellas E1# Accom: Boswijk sporthal
4 jan 12:00 uur   Oliveo F5 – Hellas F4 Accom: Het Nest
4 jan 15:10 uur   Hellas F1 – VENECO/VELO F1 Accom: Hellashal
4 jan 16:00 uur   Hellas F3 – VENECO/VELO F5 Accom: Hellashal
4 jan 16:55 uur   Hellas E3 – Warmunda E1# Accom: Hellashal
4 jan 18:00 uur   Hellas D1 – VENECO/VELO D1 Accom: Hellashal
4 jan 20:00 uur   Hellas HS3 – HVOS HS1 Accom: Hellashal
4 jan 20:25 uur   Reehorst HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS2 Accom: Riet ‘t
5 jan 10:35 uur   Hellas DC1# – Havas DC1 Accom: Hellashal
5 jan 11:10 uur   RKDES DS2 – Hellas DS3 Accom: Proosdijhal
5 jan 11:45 uur   Hellas DB1 – JuRo Unirek/VZV DB1 Accom: Hellashal
5 jan 12:40 uur   SOS-Kwieksport D1# – Hellas D2# Accom: Zuidhaghe
5 jan 13:00 uur   Hellas DA1 – WPK/Westlandia DA1 Accom: Hellashal
5 jan 14:05 uur   EHC HC1 – Hellas HC1 Accom: EHC-European Sports Dome
5 jan 14:25 uur   WPK/Westlandia HS3 – Hellas HS4 Accom: De Pijl
5 jan 14:30 uur   Hellas DS1 – Heerle DS1 Accom: Hellashal
5 jan 15:45 uur   Hellas HS5 – Foreholte HS2# Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 21-22 dec

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 51. Fijne feestdagen !

TijdWedstrijdLocatie
21 dec 21:00 uur   KRAS/Volendam HS2 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: Opperdam
22 dec 11:15 uur   Hellas HC1 – Oliveo HC1 Accom: Hellashal
22 dec 11:40 uur   Gemini (Z) D3 – Hellas D2# Accom: Oosterpoort
22 dec 12:30 uur   Hellas HS5 – Savosa HS1 Accom: Hellashal
22 dec 13:55 uur   HVOS DS2 – Hellas DS3 Accom: Olympia
22 dec 14:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – Feyenoord Handbal HA1 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 14-15 dec

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor week 50.

TijdWedstrijdLocatie
14 dec 13:00 uur   Foreholte F1# – Hellas F2# Accom: De Tulp
14 dec 14:30 uur   Hillegom E2 – Hellas E3 Accom: De Vosse
14 dec 15:10 uur   Hellas F1 – HVV’70 F1 Accom: Hellashal
14 dec 15:10 uur   Hellas F3 – VENECO/VELO F6 Accom: Hellashal
14 dec 16:05 uur   Hellas E2 – Hercules E2 Accom: Hellashal
14 dec 17:10 uur   Hellas D2# – Stompwijk’92 D1# Accom: Hellashal
14 dec 19:05 uur   Hellas DA1 – HVBS DA1 Accom: Hellashal
14 dec 21:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HS1 – B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 Accom: Hellashal
15 dec 09:00 uur   VENECO/VELO D2 – Hellas D1 Accom: Velohal
15 dec 09:30 uur   Hellas DS2 – DWS DS2 Accom: Hellashal
15 dec 10:45 uur   Hellas DB1 – Westfriesland/SEW DB1 Accom: Hellashal
15 dec 11:05 uur   Hercules HC1# – Hellas HC1 Accom: Boswijk sporthal
15 dec 11:25 uur   WHC (Den Haag) HB1 – Hellas HB1 Accom: Loosduinen
15 dec 12:00 uur   Helius DA1# – Hellas DA2 Accom: De Fazant
15 dec 12:00 uur   Hellas DS1 – Atomium’61 DS1 Accom: Hellashal
15 dec 12:45 uur   Herpertz Bevo HC HA1 – IMTO Benelux/Hellas HA1 Accom: De Heuf
15 dec 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – Tonegido HS1 Accom: Hellashal
15 dec 14:30 uur   ODIS E1 – Hellas E1# Accom: Vreeloohal
15 dec 15:00 uur   Hellas HS3 – Atomium’61 HS1 Accom: Hellashal
15 dec 15:35 uur   Oliveo HS3 – Hellas HS4 Accom: Het Nest
15 dec 16:15 uur   Hellas HS5 – Saturnus Leiden HS3 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 7-8 dec

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor week 49.

TijdWedstrijdLocatie
7 dec 14:00 uur   Foreholte E1 – Hellas E2 Accom: De Tulp
7 dec 15:10 uur   Hellas F2# – VENECO/VELO F3 Accom: Hellashal
7 dec 15:10 uur   Hellas F4 – WPK/Westlandia F3 Accom: Hellashal
7 dec 16:10 uur   Hellas E3 – HVV’70 E2 Accom: Hellashal
7 dec 17:10 uur   Hellas E1# – VENECO/VELO E2 Accom: Hellashal
7 dec 18:10 uur   Hellas D1 – HV Quintus D1 Accom: Hellashal
7 dec 20:00 uur   Verburch DS1 – Hellas DS1 Accom: J.v.d.Valkhal
7 dec 20:45 uur   Havas HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS1 Accom: Stedenwijk
7 dec 20:45 uur   UGHV HS1 – IMTO Benelux/Hellas HS2 Accom: IJsselweide, de
8 dec 09:30 uur   Hellas HC1 – Saturnus Leiden HC1 Accom: Hellashal
8 dec 10:00 uur   Gemini (Z) F1 – Hellas F1 Accom: Oosterpoort
8 dec 10:40 uur   Hellas DA2 – WPK/Westlandia DA2# Accom: Hellashal
8 dec 11:55 uur   Hellas HB1 – KRAS/Volendam HB1 Accom: Hellashal
8 dec 12:10 uur   Northa DS1 – Hellas DS2 Accom: De Schelft
8 dec 12:20 uur   Vrone DC1 – Hellas DC1# Accom: Oostwal, de
8 dec 13:00 uur   Z.A.P. DB1 – Hellas DB1 Accom: Zwaluwenvlucht, de
8 dec 13:15 uur   VENECO/VELO D4# – Hellas D2# Accom: Velohal
8 dec 13:20 uur   Hercules HS2 – Hellas HS3 Accom: Boswijk sporthal
8 dec 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – Twente/Olympia Hgl./Borhave HA1 Accom: Hellashal
8 dec 14:20 uur   Leidsche Rijn DA1# – Hellas DA1 Accom: Europahal Vleuten
8 dec 14:45 uur   Hellas HS4 – Hercules HS4 Accom: Hellashal
8 dec 16:00 uur   Hellas HS5 – HVOS HS2 Accom: Hellashal