Wedstrijdprogramma 30 nov – 1 dec

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 48.

TijdWedstrijdAccommodatie
30 nov 11:00 uur   Hellas F1 – Hercules F1 Accom: Hellashal
30 nov 11:00 uur   Hellas F2# – HVV’70 F2 Accom: Hellashal
30 nov 12:00 uur   Hellas E2 – Schipluiden E2 Accom: Hellashal
30 nov 12:50 uur   Hercules D1# – Hellas D1 Accom: Boswijk sporthal
30 nov 13:00 uur   Hellas D2# – EHC D2 Accom: Hellashal
30 nov 15:40 uur   RED-RAG/Tachos HB1 – Hellas HB1 Accom: De Slagen
30 nov 16:00 uur   Verburch E1 – Hellas E1# Accom: J.v.d.Valkhal
30 nov 20:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HS1 – Wematrans/Quintus HS1 Accom: Hellashal
1 dec 09:00 uur   WHC (Den Haag) F2 – Hellas F3 Accom: Loosduinen
1 dec 09:00 uur   WHC (Den Haag) F3 – Hellas F4 Accom: Loosduinen
1 dec 09:15 uur   Hellas DS3 – HVV’70 DS2 Accom: Hellashal
1 dec 10:00 uur   OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 – Hellas DC1# Accom: Elzenhagen
1 dec 10:30 uur   Hellas DB1 – Internos DB1 Accom: Hellashal
1 dec 10:40 uur   ETC HS1 – Hellas HS5 Accom: Sporthal Rhoon
1 dec 11:05 uur   HVV’70 DS1 – Hellas DS2 Accom: Vliethorst
1 dec 11:05 uur   DWS DA1 – Hellas DA1 Accom: Groenoordhal
1 dec 12:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HA1 – Olympia’89/DOS’80 HA1 Accom: Hellashal
1 dec 12:25 uur   HVV’70 HC1# – Hellas HC1 Accom: Vliethorst
1 dec 13:15 uur   SOS-Kwieksport E1# – Hellas E3 Accom: Zuidhaghe
1 dec 13:30 uur   IMTO Benelux/Hellas HS2 – Ha-STU HS1 Accom: Hellashal
1 dec 15:00 uur   Hellas HS3 – Apollo HS1 Accom: Hellashal
1 dec 16:30 uur   Hellas DS1 – Internos DS1 Accom: Hellashal

Wedstrijdprogramma 2-3 nov

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van week 44.

2 nov 09:00 uur   Hellas F1 – Verburch F1 Accom: Hellashal
2 nov 09:00 uur   Hellas F2# – Schipluiden F1 Accom: Hellashal
2 nov 09:50 uur   Hellas F4 – Warmunda F1# Accom: Hellashal
2 nov 10:40 uur   Hellas E2 – DIOS E1# Accom: Hellashal
2 nov 11:40 uur   Hellas D2# – ROAC D1 Accom: Hellashal
2 nov 12:30 uur   Hellas D1 – Verburch D1# Accom: Hellashal
2 nov 13:20 uur   Hellas HC1 – Oliveo HC1 Accom: Hellashal
2 nov 13:55 uur   Foreholte E4 – Hellas E3 Accom: De Tulp
2 nov 17:30 uur   WPK/Westlandia DC1 – Hellas DC1# Accom: De Pijl
2 nov 20:00 uur   IMTO Benelux/Hellas HS1 – Olympia’89/DOS’80 HS1 Accom: Hellashal
2 nov 20:45 uur   Houten DS1 – Hellas DS1 Accom: Sporthal The Dome
3 nov 10:55 uur   Schipluiden E1 – Hellas E1# Accom: Postkogekohal
3 nov 11:55 uur   Foreholte DA1 – Hellas DA2 Accom: De Tulp
3 nov 12:05 uur   Drechtsteden HS4 – Hellas HS5 Accom: Develsteinhal
3 nov 12:25 uur   VENECO/VELO DB1 – Hellas DB1 Accom: Velohal
3 nov 12:55 uur   JD Techniek/Hurry Up HB1 # – Hellas HB1 Accom: De Eendracht
3 nov 13:30 uur   VENECO/VELO DA1 – Hellas DA1 Accom: Velohal
3 nov 13:40 uur   Houten DS2 – Hellas DS2 Accom: Sporthal The Dome
3 nov 14:10 uur   DUC/DFS Arnhem-UDI 1896 HA1 – IMTO Benelux/Hellas HA1 Accom: Rijkerswoerd
3 nov 15:10 uur   HV Quintus HS3 – Hellas HS3 Accom: Eekhout Hal